KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797201
nr 1479 7201
Oidentifierad konstnär. Stilleben, Signerad Hasse, -12. Olja på pannå, 46x36 cm, yttermått inklusive ram: 56x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:17:51
17/7 19:08:34